info@hitachimorava.cz         +420 603 948 254         Facebook

O nás

Firma TOPENÍ ČERPADLEM s.r.o. je tradiční dodavatel a servisní středisko pro tepelná čerpadla. Pro své zákazníky a montážní firmy nabízíme profesionální servis a služby v oblasti montáže, repase dílů i generálních oprav tepelných čerpadel značek Daikin, Fujitsu, HITACHI, IVT, LG, Mitsubishi Elektric, NIBE, Panasonic, PZP, SAMSUNG, VAILLANT a VIESSMANN.

V roce 2019 se firma TOPENÍ ČERPADLEM s.r.o. stala oficiálním distributorem prémiových tepelných čerpadel a klimatizací HITACHI pro Českou republiku. Od roku 2020 jsme rozšířili sortiment tepelných čerpadel o značku Panasonic, kterou distribuujeme i velkoobchodně v rámci České a Slovenské republiky.

Jsme firma s tradicí, která v rámci České republiky již nainstalovala více než šest set tepelných čerpadel. V současné době provádíme pro naše smluvní partnery a klienty opravy, revize a instalace tepelných čerpadel v okresech Opava, Ostrava, Nový Jičín, Bruntál, Jeseník, Šumperk, Olomouc, Karviná, Frýdek – Místek a Vsetín.

Náš odborný tým elektrotechniků a chlaďařů Vám nabízí profesionální servis v oblasti tepelných čerpadel. 

Historie firmy

Základní kameny firmy položil pan Jiří Mazur, který zahájil v roce 1995 svou podnikatelskou činnost jako fyzická osoba. V podstatě by se dalo říci, že jsme v České republice patřili mezi průkopníky tepelných čerpadel. V době, kdy mnoho lidí ještě ani nevědělo, co je tepelné čerpadlo, jsme již instalovali první tepelná čerpadla a získávali cenné zkušenosti. Rok od roku se firma rozrůstala, vybudovala si nové výrobní a skladovací prostory a během pár let se stala významným a respektovaným dodavatelem v oblasti vytápění tepelnými čerpadly. 


Fotografie